Kişilik Sayınız hayatınızı etkiler. Bu kısımda bu özel sayıyı hesaplamayı öğreneceksiniz. Ayrıca her sene değişen ve yaşadığınız bütün seneleri etkileyen Kişisel Yıl Sayınızı hesaplamayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda doğduğunuz ayın genel etkilerini açıklayan Ortak Yıl Sayınız hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Unutmayın ki, siz Kişilik Sayınızdan ibaret değilsiniz; yalnızca Kişilik Sayınızın hayatınız üzerinde bazı etkileri vardır. Kişilik Sayınız hayatınız hakkında oldukça bilgi verebilir. Bu bilgilerin bazıları başlangıçta ters görünse de aslında bunlar bütünün parçalarıdır. Hayat siyah ve beyazlardan oluşmaz; rakamların etkisi de öyle.


Kişilik Sayısını Hesaplama

Kişilik Sayınız doğduğunuz gün ile ilgilidir. Örneğin, herhangi bir ayın 8'inde doğduysanız, Kişisel Sayınız 8'dir. Ancak 10'un üzerindeki her sayının da bir etkisi vardır. Eğer ayın 14'ünde doğduysanız 1 ile 4'ü toplayarak 5 elde edersiniz: yani Kişisel Sayınız 14/5'tir. Bir başka örnek: 29 sayısını şu şekilde toplayacaksınız: 2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2; yani Kişisel Sayınız 29/2. Bütün tam sayıları okuyarak hayatınız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Doğum Gününüz

     


Numeroloji Nedir? | Kişilik Sayısını Hesaplama | Kişilik Çözme
[Numeroloji Ana Sayfası]

[Ana Sayfa]


 

Günlük Falınız

Feng-Shui

Reklam vermek için tıklayınız.Numeroloji Nedir?
Kişilik Sayısını Hesaplama
Kişilik Çözme
Kişilik
Kişilik Sayınız
Rakamlarla Kişilik Çözmenin Etkisi
Çift Rakamlar