Rakamlarla Kişilik Çözme biliminde siz sayınızdan ibaret değilsiniz; sadece sayınızın çizdiği niteliklerden etkilenmektesiniz. Örneğin, 6 sayısının Kişiliğine sahipseniz zaman zaman şefkatli ve sevgi dolu olabilirsiniz, çünkü bunlar 6 sayısının sunduğu özel nitelikler arasındadır.

Her Kişisel Sayı Bölümünde bütün başlıkların kendinize uymadığını görebilirsiniz. Örneğin Kişisel Sayınız 26/8 ise bu sayının bazı özellikleri o an için size uymayabilir. Bunun nedeni o sayının içinizde yatan potansiyel niteliğinizinn henüz farkına varmamış olmanız olabilir.

Yaşamınız boyunca Kişisel Sayınızın pozitif ya da negatif yönlerinden etkilenmiş olabilirsiniz ve bu etkiler günün her saati farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bazen başkalarından daha derine gömülü olan özelliklerinizi ortaya çıkarmak uzun yıllar alır. Bundan başka yaşam yolunda ilerlerken kendinizle ilgili şeyler 'keşfedebilir' ya da her sayıdan bazı özellikler edinebilirsiniz. Mesela 41 yaşına geldiğinizde başkalarını yönetme yeteneği kazanabilir, çizelgeniz de zaten varolan bu yeteneği yavaş yavaş hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Eğer gece yarısından hemen önce ya da hemen sonra doğduysanız, doğum gününüzden bir önceki ya da sonraki günün de Kişiliğinizi etkileyebileceğini unutmayın. Aslında Rakamlarla Kişilik Çözme biliminde bütün sayılar kendinden bir önceki ve sonraki sayılardan bir parça etkilenir. Örneğin eğer ayın 21'inde doğduysanız 20 ile 22 sayılarının özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Bazıları doğdukları günün 'uğurlu sayıları' olduğunu düşünür. Bu gerçekse - harika! - çünkü inançlarınızın da hayatınızda çok büyük etkisi vardır.

Numeroloji Nedir? | Kişilik Sayısını Hesaplama | Kişilik Çözme
[Numeroloji Ana Sayfası]

[Ana Sayfa]Günlük Falınız

Feng-Shui

Reklam vermek için tıklayınız.
Numeroloji Nedir?
Kişilik Sayısını Hesaplama
Kişilik Çözme
Kişilik
Kişilik Sayınız
Rakamlarla Kişilik Çözmenin Etkisi
Çift Rakamlar